Zápis do 1. třídy

Zápis do 1. třídy naší školy proběhne dne 17. 4. 2023 od 14 do 18 hodin.

Den otevřených dveří se pro zájemce o první třídu koná dne 3. 4. 2023 od 8 do 11:40 hodin. Odpoledne proběhne schůzka pro rodiče předškoláků od 17 hodin.

Od 3. 4. 2023 přijímáme žádosti k přijetí k základnímu vzdělávání (bližší informace najdete na stánkách školy pod menu ZÁPIS).

Vážení rodiče,

blíží se čas ukončení 1. pololetí školního roku 2022/2023 a s tím je spojeno konání třídních schůzek. V současné situaci, kdy máme odloučené pracoviště se konají v pondělí 16. 1. od 17 hodin v budově školy V Ladech 6 a v úterý 17. 1. od 17 hodin v Hrnčířích ve třídě 2. A. Třída 2. B. má schůzky ve středu 18. 1. od 17 hodin.

Na programu jsou informace třídních učitelů k průběhu 1. pololetí a seznámení s nejbližšími akcemi v následujících měsících.

Těšíme se na setkání s vámi.

vedení školy

Zvýšení poplatku za školní družinu od 1. 1. 2023

Vážení rodiče,

vzhledem ke zvyšování cen materiálu i energií jsme po mnoha letech nuceni přistoupit ke zvýšení poplatku (školného) za školní družinu, a to o 25%.

Nový ceník platný od 1. 1. 2023:

odpolední ŠD: 250,- Kč

ranní ŠD: 50,- Kč

odpolední + ranní ŠD: 300,- Kč

Děkujeme za pochopení!

Připomínáme, že do 15. ledna je splatný poplatek za leden – červen. Prosíme, zkontrolujte, že máte uhrazený poplatek za měsíce září – prosinec, stále evidujeme nedoplatky.

Eva Pálková, hospodářka školy

Akce školy v měsíci prosinci

Vážení rodiče,

měsíc prosinec je nejen poslední měsíc v kalendářním roce, ale také období konání různých akcí v naší škole. Pro vaši přesnější informovanost uvádíme tyto bližší informace:

úterý 6. 12. – Mikulášská nadílka – v dopoledních hodinách bude Mikuláš se žáky z 5. třídy obcházet své spolužáky a rozdávat balíčky, připravené Spolkem rodičů

středa 21. 12. – třídní besídky – v dopoledních hodinách si každá třída udělá vlastní program, zahrají si hry, rozdají dárky, ochutnají cukroví

čtvrtek 22. 12. – Vánoční vystoupení žáků školy v kostele Církve Bratrské. Dopolední vystoupení od 10 hodin je určeno pro děti z MŠ, důchodce a rodiče, kteří z časových důvodů nemohou přijít na odpolední vystoupení. Hlavní vystoupení je od 17 hodin. Vzhledem k omezenému počtu míst, zvažte, kdo můžete z rodiny přijít již na dopolední vystoupení.

Po ukončení odpoledního vystoupení následuje na zahradě školy setkání rodičů a žáků, které organizuje Spolek rodičů.

Všichni jste srdečně zváni, bude připraveno občerstvení – svařené víno, čaj, cukroví a atmosféra k přátelskému popovídání a popřání si vzájemně klidných svátků.

Těšíme se na společné setkání

Jakmile se rozloučíme, začínají od 23. 12. 2022 do 2. 1. 2023 vánoční prázdniny.

Podle nařízení MŠMT o organizaci školního roku 2022/2023 je začátek školy po vánočních prázdninách stanoven na 3. 1. 2023.
To znamená, že v pondělí 2. ledna jsou ještě prázdniny.
Jaroslav Střeštík

Hledáme učitele/učitelku

Hledáme zájemce na pozici učitel(ka) na 1. stupni ZŠ. Požadované vzdělání podmínkou. Uvítáme zkušenosti s matematikou prof. Hejného, zájem o práci v malém kolektivu a aktivní sdílení společných vizí školy.

Nabízíme zázemí dobře vybavené školy, prostor pro vlastní realizaci a kolegiální podporu.

Nástup možný ihned.

V případě zájmu nebo dalších dotazů prosím kontaktujte paní Evu Pálkovou (, 244 911 792)