Kariéra

Hledáme zájemce na pozici učitel (ka) na 1. stupni ZŠ. Požadované vzdělání podmínkou. Uvítáme zkušenosti s matematikou prof. Hejného, zájem o práci v malém kolektivu a aktivní sdílení společných vizí školy.

Nabízíme zázemí dobře vybavené školy, prostor pro vlastní realizaci a kolegiální podporu.

Nástup možný ihned.

V případě zájmu nebo dalších dotazů prosím kontaktujte paní Evu Pálkovou (, 244 911 792)

Do našeho týmu hledáme zájemce na pozici školní asistent(ka).  Pedagogické vzdělání. Je prostředníkem mezi školou a rodinou, zejména s odlišným mateřským jazykem.  Zprostředkovává komunikaci s komunitou, rodinou a školou spočívající např. v aktivitách vedoucích k zajištění pravidelné školní docházky žáků, porozumění rodinnému prostředí žáků a zajištění přenosu informací mezi školou a rodinou.

Poskytuje podporu pedagogovi při administrativní a organizační činnosti podle potřeb pedagoga.

Nástup možný ihned.

Studentům pedagogických oborů nabízíme možnost zajištění pedagogické praxe.