Kariéra

Hledáme pracovníky / pracovnice na úklid budovy školy V Ladech 6, Šeberov a odloučeného pracoviště K Šeberovu 805, Hrnčíře.

Nástup v srpnu 2023

V průběhu školního roku úklid probíhá v odpoledních a podvečerních hodinách, cca od 15 – 16 hodin (v případě školních akcí i o něco dříve nebo později, podle potřeby a domluvy).

V době letních prázdnin probíhá v obou budovách generální úklid, na kterém se pracovníci úklidu podílí do výše 180 cm, provádí úklid všech prostor kromě mytí oken, úklidu nad 180 cm a strojového čištění podlah a koberců, na které je objednaná odborná firma. V době prázdnin je možné čas úklidu posunout do dopoledních hodin.

Pozice je vhodná pro jednu osobu, která bude zajišťovat úklid obou budov (jsou vzdálené 4 stanice autobusem) nebo pro dvě osoby, kdy by měla každá na starosti jednu budovu a v případě potřeby by byl možný zástup na druhé budově.

Nabízíme práci v přátelském prostředí, možnost stravování s příspěvkem, účast na společných akcích. Obě budovy jsou v dobrém stavu, úklid je prováděný pravidelně a pečlivě, nečeká na vás žádná vrstva staré špíny. Staňte se důležitou součástí školního týmu a nabídněte svou podporu naší malé, ale šikovné škole 🙂

Pro bližší informace se obraťte na hospodářku školy Evu Pálkovou, 244 811 792,

 

 

Hledáme zájemce na pozici učitel (ka) na 1. stupni ZŠ. Požadované vzdělání podmínkou. Uvítáme zkušenosti s matematikou prof. Hejného, zájem o práci v malém kolektivu a aktivní sdílení společných vizí školy.

Nabízíme zázemí dobře vybavené školy, prostor pro vlastní realizaci a kolegiální podporu.

Nástup možný ihned.

V případě zájmu nebo dalších dotazů prosím kontaktujte paní Evu Pálkovou (, 244 911 792)

 

 

Do našeho týmu hledáme zájemce na pozici školní asistent(ka).  Pedagogické vzdělání. Je prostředníkem mezi školou a rodinou, zejména s odlišným mateřským jazykem.  Zprostředkovává komunikaci s komunitou, rodinou a školou spočívající např. v aktivitách vedoucích k zajištění pravidelné školní docházky žáků, porozumění rodinnému prostředí žáků a zajištění přenosu informací mezi školou a rodinou.

Poskytuje podporu pedagogovi při administrativní a organizační činnosti podle potřeb pedagoga.

Nástup možný ihned.

V případě zájmu nebo dalších dotazů prosím kontaktujte paní Evu Pálkovou (, 244 911 792)

 

Studentům pedagogických oborů nabízíme možnost zajištění pedagogické praxe.