Podmínky stravování školní výdejny ZŠ V Ladech

Každý žák stravující se ve školní jídelně musí mít podepsanou přihlášku ke stravování (PDF), kterou obdrží při nástupu do první třídy ZŠ. Variabilní symbol pro platby obědů je uveden v žákovské knížce nebo jej lze získat u hospodářky v kanceláři školy.

Obědy pro žáky se vydávají od 11,40 do 13,45 hodin každý den školní docházky. Stravné musí být zaplaceno nejpozději do 20. pracovního dne v měsíci, na následující měsíc, včetně platby na září.

Ceny obědů

• Cena oběda pro žáky od 6 do 10 let je 28 Kč
  • Cena oběda pro žáky od 11 do 14 let je 30 Kč.

Platba obědů

Způsob úhrady obědů: převodem (ideálně trvalým příkazem) na číslo účtu 2001039379/0800.
Variabilní symbol Vašeho dítěte pro platby obědů je uveden v žákovské knížce.
Zřiďte si prosím příkaz k úhradě splatný vždy do 20. dne v měsíci (mimo červen a červenec).

Částky pro rok 2018/2019:

• Žáci, kteří v daném školním roce (září až srpen) dosáhnou věku 6 až 10 let platí měsíčně 520 Kč.
  • Žáci, kteří v daném školním roce (září až srpen) dosáhnou věku 11 až 14 let platí měsíčně 560 Kč.

Vyúčtování skutečného čerpání bude 1 × ročně v červenci. V případě potřeby k nahlédnutí průběžně během roku u paní hospodářky.

Stravování v době nemoci žáka

Ve školní jídelně se děti stravují pouze v době jejich pobytu ve škole. V době nemoci nemá dítě nárok na dotovanou stravu, tzn., že první den nemoci si mohou rodiče vyzvednout oběd do přinesených nádob (v době od 11,20 do 11,40 h) a další dny nemoci obědy odhlásit.

Odhláška obědů

Odhlašování obědů lze provést nejpozději den předem do 11:00 hodin telefonicky a nebo přes internet. V pondělí lze v případě onemocnění dítěte odhlásit oběd telefonicky do 8:00 hodin.

Způsob odhlášení obědů přes internet:

Obědy se odhlašují na webovém jídelníčku na webu www.jidelna.cz. Při odhlašování přes internet je potřeba zadat uživatelské jméno a heslo žáka, které získáte u hospodářky v kanceláři školy.

Odkaz na webový jídelníček  je ZDE

Odhláška pro úplné odhlášení ze stravování (PDF)

Vnitřní řád školní jídelny (PDF)