Páteční pozdrav 21_2023/2024

Milí rodiče, příznivci naší školy, zdravím vás a doufám, že se vám všem daří dobře.

V pondělí a v úterý jsme se potkali s mnohými z vás při třídních schůzkách. Mluvili jste také o přihlašování na školu v přírodě, které je rodičům k dispozici na učebnách a dostali je také e-mailem. V přihlášce jsou také podrobnější informace k organizaci.

Na schůzkách ve 3.B se rodiče také dozvěděli, že se jejich třídní nově stává paní učitelka Gabriela Lásková. Přejeme jí hodně radosti ze společných aktivit s dětmi.

Jestli jste měli možnost vidět obrázky dětí z kroužku Barvínek, tak určitě uznáte, že díla našich žáků jsou jedinečná. Vzhledem k tomu, že někteří projevili zájem o otevření dalšího kurzu, paní učitelka Jana Jirásková nabízí pro žáky druhé – páté třídy otevření ještě jednoho kroužku Barvínek. Přihlašovat se můžete zde: https://forms.gle/1TRsNUBzNt44d5k98 .

Krátce ze školy
Tento týden přijel ve čtvrtek opět bibliobus, páťáci byli v pondělí bruslit na nedalekém rybníce, třetí třídy vyrazily na programy do Toulcova dvora, 2.A při učení venku zkoumala živočichy, ve 2.B hráli únikovku na procvičování učiva za použití QR kódů, prvňáci byli s družinou krmit zvířátka a čtvrťáci vytvářeli koncept natáčení svého videa o ČR. Věřím, že o víkendu najdete čas, abyste si s dětmi o minulém týdnu ve škole popovídali. Užijte si to s nimi…

V pondělí se také sešli rodiče ze Spolku. Zhodnotili jsme uplynulé období a začali plánovat akce druhého pololetí. Shodli jsme se na tom, že akce chceme do budoucna pojímat více jako společné, jako spolupráce rodičů a školy  a to vč. jejich organizace a plánování. První z takových akcí bude hned po jarních prázdninách 13. února od 16 hodin Masopust hrou

Milí rodiče, přeji vám klidné dny a hezký víkend.

 

 

Za tým ZŠ

Jiří Luka