Páteční pozdrav 18_2023/2024 – novoroční

Vítáme rok 2024 a s ním také velké množství neznámých, které teprve nastanou. Osobně se na ně těším a věřím, že jsou před námi dobré věci a že na ty méně dobré budeme mít kolem sebe vždy dostatek lidí ochotných si vzájemně pomoci. V naší komunitě bude určitě velkým tématem dokončení stavby nového areálu základní školy. I zde hraje velkou roli mnoho proměnných, díky kterým ještě nyní nevíme konkrétní detaily. Platí, že spolu jsme silnější, a tak také schopnější zvládnout všechna úskalí spojená s cestou za naším společným cílem. Věřím, že na jejím konci se otevře další úžasná kapitola naší školy a celé městské části.

Končící rok v mnoha oblastech prokázal, že změna je naší jistotou. Na jeho začátku jsme se ještě neznali a nyní jsme na společné cestě již pátý měsíc. Na závěr kalendářního roku bych vám chtěl vyjádřit upřímné díky za vaši podporu a spolupráci. Po nástupu do role ředitele vaší Základní školy Šeberov v srpnu jsem se s vámi setkal v mnoha situacích, a jsem vděčný za pozitivní atmosféru, kterou jsme společně vytvořili. Děkuji tedy dětem, rodičům, všem kolegům a kolegyním, zřizovateli, Spolku rodičů, Mateřské škole Šeberov, lidem z hrnčířsko-šeberovské komunity a zkrátka všem podpůrcům (nerad bych na někoho zapomněl :-)). Společně tvoříme komunitu, a já jsem hrdý, že mohu být součástí této velké rodiny. Je pro mě ctí být ředitelem vaší-naší školy, a přeji vám všem šťastný vstup do nového roku.

Na závěr si dovoluji přiložit malý dárek v podobě vzpomínky na naši krásnou akci z prosince: videozáznam Vánoční slavnosti. Záznam je určený pro vaši soukromou potřebu a potěchu. Děkuju.

S úctou,

Jiří Luka

ředitel Základní školy Šeberov