Páteční pozdrav 17_2023/2024

Milí rodiče, milé děti, přátelé naší školy,

zdravím vás skrze poslední adventní a zároveň už také vánoční pozdrav. Upřímně řečeno se mi dnes, vzhledem k aktuálnímu dění, píše dost těžko. Za okny školy právě teď, když píšu tento vzkaz, sněží. Po včerejšku však budou Vánoce nejen bílé, ale budou poznamenány odstínem včerejších událostí. A také právě proto přeju nám všem, ať si o letošních svátcích mnohem více než dříve ceníme hodnot, které jsou „očím neviditelné“, jak říká Exupéryho liška malému princi. Pro nás je důležité se tím řídit i ve škole. Bezprostředně po včerejším dni jsem k tomu napsal blog, který si můžete přečíst zde.

Děkuju všem žákům, dospělým průvodcům našich-vašich dětí, rodičům, zkrátka všem, kteří se spolupodíleli na včerejší atmosféře obou našich Vánočních slavností. Fotografiemi níže si ji můžete připomenout a přenést do svých domovů. Odkaz na více fotografií (a během prázdnin i na video) předáme na učebny. Potěšte se jimi, stáhněte si fotografie se svými dětmi a respektujte prosíme, že na fotografiích jsou i jiné děti, a tak nešiřte. Děkuju.

Milí rodiče, všem vám přejeme pokojné svátky…

za tým ZŠ

Jiří Luka