Čtvrteční „páteční pozdrav“ 09_23/24

Milí rodiče,
přeji vám všem krásné čtvrteční odpoledne a posílám pravidelný pozdrav. Věřím, že si děti užívají volný čas a máte jej také na sebe vzájemně.
Tento týden byl zkrácený a zakončený halloweenským odpolednem ve škole, které pro naše-vaše děti přichystala s kolegyněmi a páťáky paní učitelka Lásková. Celému jejímu týmu děkuji za přípravu šestnácti zábavných a smysluplných stanovišť. Pro mě bylo včerejší setkání nejlepším halloweenem doposud. Podle mě tu totiž prioritou nebyly strašidelné masky a bezhlavé řádění, ale společná příprava aktivit, zábava dětí, společná setkání a připomenutí anglosaské tradice. Děkuji také všem, kdo jste dorazili, podle předaných cedulek se tu během odpoledne vystřídalo úctyhodných 150 dětí.
Musím také ocenit působivé stanoviště s bubny, které připravila maminka naší žákyně. Doufám, že ji dnes nebolí ruce.

Podzimní prázdniny nás přesunou k dušičkovému času, který si u nás připomeneme lampionovým průvodem ve čtvrtek 2. listopadu od 17 hodin. Těšíme se na další společné setkání, které pro naše-vaše děti tentokrát připravili rodiče ze Spolku.


V neděli ráno si nezapomeňte posunout hodinky o hodinu zpět z 3. hodiny na hodinu druhou. Podzimní prázdniny se tak dětem prodlouží o jednu hodinu. Vzhledem k tomu, že většina hodin se v dnešní době přesouvá už automaticky, předpokládám, že nepřijde někdo v pondělí o hodinu dříve do školy. 😊

Potěšte se ještě několika fotografiemi z halloweenu (další jsou na FB a instagramu.)

  

Milí rodiče, užijte si společný čas s dětmi a v pondělí se na ně těšíme. Vstávat už se bude lépe…

za tým ZŠ
Jiří Luka