Ukrajina – potřebné věci odeslány

Milí dárci,

dnes 18. března 2022 v 16 hodin odvezl autobus dopravce Pragotour přímo na Ukrajinu všechno, co jste v rámci sbírky od středy přinášeli do naší školy.

Přes krátkou dobu  výzvy jste přinesli velké množství potřebných věcí, které tam tolik schází.  Díky tomu odjely balíčky s trvanlivým jídlem, instantní hotová jídla, paštiky, vakuované chleby, polévky, konzervy s ovocem, pleny, vlhčené ubrousky, spacáky, karimatky, deky, léky, obvazy, prostěradla, baterie, powerbanky, baterky, čelovky, stan a mnoho dalších věcí  přímo ohroženým obyvatelů v oblasti kolem města Lvova.

Jsme rádi, že spolupracujeme s firmou, které dokáže přijmout riziko a vyvíjí úsilí, aby naše země zůstala součástí demokratických států.

Velice si vážíme nasazení jejích řidičů a autobusů v této složité době.

 

Vám všem, kteří jste přispěli mnohokrát děkujeme a věříme, že tato pomoc alespoň trochu zmírní bolest a trápení obyvatelů Ukrajiny.

vedení a zaměstnanci školy