Masopust hrou

Ve čtvrtek 5. 3. proběhl první ročník akce „masopust hrou“ pořádaný Spolkem rodičů. Děti si na jednotlivých stanovištích vyzkoušely a zahrály deskové hry a vyřešily i složitější hlavolamy. Závěr večera byl v tělocvičně zakončen karnevalovou diskotékou s tanečním vystoupením a malým překvapením pro děti. Díky rodičům a přátelům školy bylo ve školní jídelně připraveno menší občerstvení. Bylo krásné vidět nadšení dětí do her a jejich vzájemnou spolupráci. Věříme, že si zábavné odpoledne všichni společně užili.

Děkujeme všem za podporu, pomoc s přípravou a realizací celé akce, škole za zázemí a podporu, rodičům a přátelům školy za pomoc s realizací.

Děkujeme za velkou účast na prvním ročníku masopustu hrou a skvělou atmosféru. Těšíme se na příští akci!

Spolek rodičů

BÍLÝ KŮŇ, VÍTÁNÍ OBČÁNKŮ, 17.11.

V tomto týdnu jsme v naší školní družině zažili opravdu pestrou tvorbu.  Přivítali jsme Martina na bílém koni – stříhali jsme, lepili a zdobili papírové jezdce. Daniela nacvičila s dětmi z družiny uvítání malým občánkům – děti recitovaly, hrály a zpívaly. Měli jsme tu čest být zkušebními diváky. Potom jsme si ještě připomněli výročí sametové revoluce prací s klovatinou, křídou a stříháním klíčů či květin. Někteří si i vyzkoušeli pocit být za zdí. Nezapomínáme si pohrát, zahrát divadélka ani zazpívat. Zdravíme všechny rodiče.

Objednávky knih z katalogů Knižní klub Fragment, Knižní klub Albatros, Knížata, Mladá fronta a další

Vážení rodiče a žáci naší školy.

Byla jsem pověřena nabídkou a objednáváním knih z nabízených katalogů. Protože chceme šetřit naše lesy a nehromadit papírový odpad, požádala jsem firmy nabízející katalogy o jinou formu nabídky. Do tříd dostaneme od nakladatelství vždy jeden výtisk k prohlížení žákům.  Pokud se žákům něco bude líbit, můžeme mu stranu k objednání vytisknout a on ji odnese domů. Další možnost k prohlížení v katalozích je na počítači .

zde uvádím odkazy:

Knižní klub

Pokud si něco vyberete z nového nebo i starého katalogu. Vytisknete si objednávkový list, vyplníte a žák mi objednávku donese. Kdo nemá možnost k tisku, napište mi email s žádostí a já to vytisknu. Objednávka musí být podepsána zákonným zástupcem.

Termíny k uzávěrce má každý katalog jiný. Jakmile objednaná kniha dojde, pošlu Vám zprávu v žákovské s požadavkem na uhrazení a vyzvednutí.

Těším se na spolupráci.

Miriam Neubertová

Rozsvěcení vánočního stromu v Šeberově

Vážení rodiče,

rád bych zde poděkoval všem, kteří se podíleli na nedělní akci. Počasí bylo velice chladné a deštivé. Přesto vystoupení našich žáků bylo hřejivým dárkem k začínajícímu Adventu.

Děkujeme všem dárcům za finanční částky, které byly darovány za vánoční ozdoby vyrobené žáky školy. Celkem bylo pro Spolek rodičů získáno 5.340 Kč.

Získaný dar použijeme na pořízení programovatelných robůtků OZOBOT 2,0 BIT, které rozvíjí logické myšlení a  budou pro žáky k dispozici ve výuce a školní družině.

Přejeme Vám všem klidný adventní čas a těšíme se na setkání při vánočním vystoupení.

Jaroslav Střeštík