Masopust hrou

Milí žáci, rodiče a přátelé školy,

Spolek rodičů si Vás dovoluje pozvat na zábavné odpoledne  “MASOPUST HROU”.

Akce se bude konat ve čtvrtek 5. 3. od 17 do 19 hod. v prostorách Základní školy Šeberov. Vstupenkou pro děti na akci je maska nebo škraboška a malý dárek do tomboly.

Program:

·  Stanoviště s deskovými hrami a hlavolamy, kde si budete moci vyzkoušet známé i méně známé deskové hry a vyřešit různé hlavolamy. Děti budou mít možnost u jednotlivých stanovišť získat razítka. Po nasbírání určeného počtu razítek získají výhru v tombole.

·  Na závěr bude v tělocvičně uspořádána karnevalová diskotéka s tombolou.

Pokud byste nám chtěli pomoci nebo se zapojit do přípravy, jste vítáni:

·  Občerstvení: upéct oblíbený koláč nebo cokoli jiného dobrého k zakousnutí.

·  Hry: zapůjčit zajímavou deskovou hru, hlavolam nebo retro hru, která není časově náročná a zajistit dozor nad vaší hrou na stanovišti (dozorovat u her můžou i děti 5. ročníku).

·  Cena pro děti do tomboly: hračka, pastelky, knížky nebo jinou drobností, kterou máte doma a již nepoužíváte (ale je jako nová) můžete udělat radost ještě někomu jinému.

Ceny do tomboly můžete odevzdat u pana školníka nejpozději do středy 26. 2. Máte–li zájem nám jakkoli pomoci, napište nám na mail spolku

Činnost družiny bude standardně ukončena v 17 hod., pak přebírají zodpovědnost za své děti rodiče nebo jimi pověřené osoby.

Celou akci pořádá Spolek rodičů, proto je nezbytné, aby děti na akci přišly v doprovodu rodiče nebo jiné dospělé osoby.

Předem děkujeme za podporu, pomoc, pochopení a prosíme o odevzdání návratky ve škole třídním učitelkám, pokud se akce zúčastníte (potřebujeme znát počet účastníků).

Věříme, že si společně Masopust hrou užijeme!

Těšíme se na vaši účast.

Spolek rodičů