Den otevřených dveří se uskuteční 28. 3. 2022:

od 8:00 do 11:40 se můžete přijít podívat do výuky a od 13:30 14:45 můžete navštívit školní družinu.

Nabízíme vám také od 17 hodin informativní schůzku rodičů s vedením školy, kde se dozvíte informace k organizaci výuky, představíme školní vzdělávací program a zodpovíme dotazy rodičů (schůzka s tímto obsahem se jedna již konala online pro rodiče předškoláků z MŠ Šeberov a MŠ Hrnčíře; pokud jste se této schůzky účastnili, není potřeba se informativní schůzky účastnit).

Ode dne 28. 3. 2022 přijímáme žádosti o přijetí a žádosti o odklad, bližší informace najdete v sekci Zápis (anebo využijte tento ODKAZ  na elektronickou nástěnku, kde jsou podrobné informace, které jsme připravili pro proběhlou online schůzku).