Vítáme prvňáčky

Vítáme prvňáčky,

co více říci na úvod, první krůček do školy, aktovka na zádech, penál s ořezanými tužkami a svačinka od maminky. Děti plné sil a radosti společně s jejich rodiči vítáme v naší malé škole. Budeme se společně učit číst a psát metodou vycházející ze čtení po slabikách a počítat metodou, kterou vytvořil pan Hejný.

Také letos bude žáky Šeberovské školy spojovat společné téma, jímž bude badatelství.

Naši prvňáčci budou mít celý rok podporu od jejich patronů z páté třídy, se kterými, věříme, navážou důvěrný, přátelský vztah.

Těším se, že společně pomůžeme dětem se vstupem do školy a k jejich dalšímu posunu v oblasti vědění a dovedností. Těšíme se, na spolupráci s rodiči, která je vždy ve škole znázorněna třemi vrcholy trojúhelníku učitel-žák-rodič.

paní učitelka Anna Nosková