Předávání štafety

Moji milí kroužkoví angličtináři, milí  rodiče, kamarádi !

Čas  neuvěřitelně  běží,  prázdniny už nám klepou na dveře.
Děkuji  Vám všem  za  příjemně  strávený  čas v odpoledních kroužcích  angličtiny. Bylo nás opravdu  hodně, vlastně  nejvíc. V letošním  roce pracovalo  v sedmi kroužcích 65 dětí. Věřím, že  bohatá  účast bude  i v příštím  roce.
Školní rok  2018/2019  pro mě  bude dvacátým  a posledním rokem působení  na zdejší  škole. Chtěla  bych  si ho s vámi  maximálně  užít.  Kroužky  AJ předávám  do  rukou nejpovolanějšího a to Evžena, našeho učitele angličtiny. Rozhodla jsem se, otevřít v příštím roce kroužek hudebně – dramatický  pro naše talentované zpěváčky  a hudebníky, který jsem kvůli angličtině stále odkládala. O kroužky angličtiny  je tedy postaráno a věřím, že se mnou budete i v nové roli nadále  spolupracovat.
Přeji  Všem  krásné,  zasloužené  prázdniny
Iva Štainerová