Podzimní setkání – výroba lampionů, stezka odvahy a lampionový průvod

Včera ve čtvrtek 3. listopadu škole proběhl první ročník akce „lampionový průvod“. Pro děti byly připraveny dílničky s výrobou lampionů a masek, malování na obličej, na zahradě školy čekala na děti stezka odvahy a závěr akce vyvrcholil lampionovým průvodem. Věříme, že jste si halloweenský podvečer s lampionovým průvodem všichni užili!

Příprava byla náročná, děkujeme všem rodičům a přátelům školy za přípravu a pomoc při organizaci celé akce, škole za zázemí a podporu.

Velikánské poděkování patří všem dětem zejména žákům z páté třídy, jež se zapojili do příprav a pomáhali v rámci dílniček malováním na obličej, dále i dětem z nižších ročníků, které se neváhali zapojit a pomoc při instalaci stezky odvahy.

Těšíme se na příští akci, která se ponese již v duchu vánočním.

Spolek rodičů