Angličtina

I v angličtině máme několik novinek. Od pololetí se s Evženem střídáme, někteří z vás teď budou chodit na angličtinu do ateliéru. Učení plánujeme společně, ale protože každý učitel má jiný způsob učení, vyzkoušíte si i jiný přístup a naučíte se něco nového.

Hodně z Vás teď chybí a je nemocných, tak aby Vám angličtina tolik neutekla, zaregistrujte se na stránkách www.cambridgelms.org/primary. Svůj registrační kód najdete v pracovním sešitě. Najdete tam procvičování slovní zásoby, gramatiky a čtení na téma, které zrovna probíráme. Pro snadnější registraci poproste někoho z rodičů. Pokud Vám registrace nepůjde, neváhejte se obrátit na Evžena, jistě Vám s tím pomůže.

Pokud byste chtěli zjistit, na jaké úrovni je Vaše angličtina a zkusit si mezinárodní zkoušku YLE (Young learners), ozvěte se co nejdříve (nejpozději do konce února), abychom Vás stihli na zkoušky připravit!

V naší škole máme možnost v některých hodinách angličtiny používat tablety a různé aplikace. Od třetího ročníku se tak snažíme zpestřit výuku a využíváme tím i jiné možnosti procvičování si slovní zásoby a gramatiky.

Těšíme se na Vás Linda a Evžen