Zapojte se

Knihovnička pro volné půjčování knih ve vestibulu školy

Jak to funguje?

Máte doma knížku, kterou už jste přečetli, ale je vám líto ji vyhodit? Přineste ji do knihovničky a vyměňte ji za jinou. Nebo ji tam prostě jen nechte, ať si ji může přečíst někdo jiný. Líbí se vám kniha v knihovničce a chtěli byste ji domů? Přineste za ni jinou na výměnu. Knihovnička slouží k bezplatnému půjčování a výměně knih.

Jaké knihy můžete přinést?

Knihovnička je primárně určena na knihy pro čtenáře školního věku. Dbejte tedy prosím na to, aby přinesená kniha byla vhodná pro děti a jednalo se o knihu, která má co dětem nabídnout (nejde přece o to se nějaké „hrozné“ knihy zbavit). Škola si vyhrazuje právo věnované knihy kontrolovat a nevhodné či poničené knihy z knihovničky vyřazovat.

S čím nám můžete pomoci?

Rádi bychom průběžně získávali odborníky z řad rodičů a uspořádali zajímavé besedy pro žáky.

Můžete nám také pomoci zajištěním různého materiálu pro výuku VV a pracovních činností: papíry, odřezky dřeva, kartony, barvy, spojovací materiál, apod., nebo vás třeba napadne něco dalšího… vážíme si každé nabídky a spolupráce.

Prosíme všechny, kteří by chtěli škole poskytnout finanční dar, aby kontaktovali kancelář školy pro bližší informace. Vzhledem k blížícímu se přesunu školy do nové budovy nyní nemáme konkrétní plány na pořízení vybavení či úpravy, případné finanční dary bychom použili na zakoupení knih do školní knihovny či třídních knihovniček, na zakoupení rostlin na školní pozemek i do budovy školy, případně na výtvarný materiál.

Návrh darovací smlouvy (ke stažení) můžete též získat v kanceláři školy. Částku můžete po podpisu smlouvy poukázat na účet školy nebo předat hotovost v kanceláři školy. Částku, kterou věnujete škole, si můžete odečíst z vašeho daňového základu.

Všem případným dárcům děkujeme.