Otevření školy 12. 4. 2021 a testování žáků

Vážení rodiče,

v pondělí 12.4. – lichý týden –  nastupuje na prezenční rotační výuku 3. a 5. třída. Vyzkoušíme režim testování, časovou náročnost a organizaci se staršími žáky.
v pondělí 19.4. – sudý týden – nastupuje na prezenční rotační výuku 1., 2. a 4. třída. Žákům 1. třídy asistují při testování rodiče. V dalších třídách je to na rozhodnutí rodičů, zda chtějí být u testování. Rodičům doporučujeme, že mohou ráno ve dny testování, doprovodit žáka do školy, mohou se zúčastnit testování, nebo čekat před školou na výsledky a hned odvést dítě domů v případě pozitivního testu.
Vyučování v prezenční výuce bude probíhat podle platných rozvrhů jednotlivých tříd. Budova školy je otevřena od 7:40 h. Zahájení testování v pondělí a ve čtvrtek 7:55 h.
Distanční výuka bude probíhat tak, jako doposud, ale může dojít k dílčím úpravám online hodin.
Všichni jste do mailu obdrželi důležité informace popisující režim testování. Odkaz na informace k testování MŠMT.
Ranní ŠD nebude v následujícím období z organizačních důvodů poskytována. Odpolední ŠD bude zajištěna pro 1. – 4. třídu do 16:00 h.
Obědy jsou plošně odhlášeny. Je nutné je prostřednictvím webového jídelníčku, případně mailem nebo telefonem nejpozději do pátku 12:00 h pro žáky přihlásit.
Prostřednictvím emailu, prosíme, obratem sdělte třídní učitelce, zda vaše dítě bude chodit na obědy a do ŠD.
Věříme, že společnými silami, vše zvládneme.
Děkujeme za spolupráci!