Nový areál školy

Chystáme pro naše žáky novou budovu školy, která se nachází vedle komunikace vedoucí mezi Šeberovem a Hrnčířemi. Nová areál bude otevřený ve školním roce 2024/2025. Přesné datum ještě není v tuto chvíli (6.1. 2024) zřejmé. Bez ohledu na to budeme v září otevírat dvě první třídy. Informace a registrace k zápisu naleznete zde. V případě otevření nového areálu již v září 2024 je pro případné zájemce o přestupy do vyšších ročníků a otevření přípravné třídy zřízen formulář na této stránce.

Rozsáhlý areál školy bude určen pro žáky Šeberova, okolí a další zájemce o kvalitní, moderní vzdělávání.

 

Po vstupu do prostorné haly s architektonickou dominantou schodiště se ocitneme v moderním areálu školy. Následně se můžeme vydat do třech budov jednoho pavilonu.

Ve druhém podlaží se budeme moci potkat v kancelářích a navštívit také učebny pro starší žáky.

Výstavba školy je v plném proudu a všichni se snaží pracovat na tom, aby příští školní rok byl v rámci oslav stodvacátého výročí založení školy v Šeberově zároveň novým začátkem.

Podnětné prostředí, funkční vybavení učeben a sdílených prostor, zdravou školní kuchyni s velkou jídelnou, příjemné atrium pro pobyt na přestávky, venkovní sportoviště, tělocvičnu, velkou sportovní halu – to vše a ještě mnohem více bude nabízet nová budova naší Základní školy Šeberov.

Ve škole bude 14 kmenových tříd – 10 tříd pro první stupeň a 8 učeben pro potřeby druhého stupně. Třídy chceme naplňovat počtem 25 žáků.

Do velkého areálu si chceme z naší současné budovy přenést především rodinnou atmosféru, přátelské, pozitivní prostředí. Věříme, že vše je o lidech a podaří se nám to!


Na své si v nové škole přijdou všichni a škola se stane komunitním centrem obce.

Těšíme se na naši novou školu!