Kariéra

PEDAGOGICKÝ PRACOVNÍK

• Od září 2019 hledáme učitele pro 1.stupeň na plný úvazek. Podmínkou jsou kvalifikační předpoklady – VŠ, učitelství pro 1. stupeň.
  • Od září 2019 hledáme párového učitele na poloviční úvazek. Podmínkou jsou kvalifikační předpoklady – VŠ, učitelství pro 1. stupeň.
  • Od září 2019 hledáme učitele anglického jazyka na poloviční úvazek, pouze 1. stupeň, půlené skupiny s max. 14 žáků, moderní vybavení.
  • Nabízíme studentům pedagogických fakult obor učitelství pro 1. stupeň, zkušenosti našich pedagogů a zázemí školy pro získání pedagogické praxe.

NEPEDAGOGICKÝ PRACOVNÍK

• Hledáme krátkodobý zástup za paní uklízečku – od 19. 6. 2019 do 28. 6. 2019 (úklid budovy školy v odpoledních hodinách po skončení výuky, dohoda o provedení práce)

Máte zájem u nás pracovat? Potřebujete více informací?

Kontaktujte prosím paní hospodářku Evu Pálkovou na telefonu 244 911 792 nebo e-mailem palkova@zsseberov.cz.

Děkujeme.