Výsledky voleb do Školské rady

Dne 8. 12. 2020 se konaly volby zástupců do Školské rady.  Volební komise sečetla hlasy a vyhlásila výsledky voleb podle počtu získaných hlasů.

Za zákonné zástupce nezletilých žáků byl zvolen pan Marek Nikl a paní Lenka Trešlová.

Za pedagogické pracovníky byla zvolena paní Kristina Hořáková a paní Lenka Beranová.

Za zřizovatele byly jmenovány Radou MČ paní Petra Venturová a paní Michaela Archalousová.

Ustavující schůze Školské rady se uskutečnila v úterý 15. 12. 2020.

Proběhla volba předsedy, místopředsedy a zapisovatele. Byl schválen jednací řád.

Předseda – pan Nikl, místopřeseda – paní Trešlová, zapisovatel – paní Beranová.

Děkujeme všem kandidátům a voličům za projevený zájem a spolupráci.

Děkuji členům volební komise za přípravu a organizaci voleb v souladu s volebním řádem.

Novým členů Školské rady na nové 3 leté období od 15. 12. 2020 do 15. 12. 2023 přeji soulad ve sdílení nastoupené koncepce vzdělávání a podporu naší školy v jejím dalším směřování.

Jaroslav Střeštík

Výsledky voleb