Vánoční setkání

Srdečně zveme rodiče, prarodiče a přátele školy na Vánoční setkání ve středu 18. 12. 2019 v kostele Církve bratrské V Ladech 10.

Od 10 hodin dopoledne proběhne veřejná generálka vánočního vystoupení žáků (na kterou zveme zejména děti z MŠ, prarodiče a všechny, kteří si udělají čas) a v 17 hodin začne jediné a jedinečné vystoupení pro všechny ostatní.

Po skončení vystoupení  (které bude trvat přibližně hodinu) vás zve Spolek rodičů, abyste se ještě chvíli zdrželi venku před kostelem, kde budou připraveny teplé nápoje a ochutnávka cukroví či slaných dobrot. Vezměte si s sebou svůj hrneček (abychom minimalizovali odpad). Přijďte pozdravit známé, poznat zatím neznámé a popřát všem krásné Vánoce. Těšíme se na vás!

Přidejte se – můžete přispět nejen svou přítomností, ale i nějakou dobrotou nebo pomocí se závěrečným úklidem (pro víc informací kontaktujte , nebo ).