Přihlášky na školu v přírodě – vysvětlení (a oprava)

Vážení rodiče,

velice se omlouváme, vloudila se nám chyba do přihlášky na školu v přírodě, konkrétně do termínů, kdy má být uhrazena záloha a doplatek. Správné termíny:

ZÁLOHU 1.580,- JE TŘEBA UHRADIT DO 15. 1. 2020 A DOPLATEK 1.920,- DO 5. 4. 2020! (Je samozřejmě možné uhradit celou částku 3.500,- najednou do 15. 1.)

 

Ještě malé vysvětlení, proč letos máme dvě přihlášky:

hledání vhodného objetu, kam bychom se vešli všichni, není jednoduché, mnohé z vhodných objektů mají v měsících květnu a červnu zamluvené cestovní kanceláře, které nabízejí školám realizaci školy v přírodě. V tomto školním roce jsme se rozhodli využít jedné z takových nabídek. Cestovní kancelář nám dodala své přihlášky, které ale bude vybírat, takže by škole nezbyl žádný podklad pro přípravu ŠVPř. V pondělí před třídními schůzkami jsme proto ještě vytiskli naše přihlášky. Děkujeme za pochopení!