Obědy od 12. 4. 2021

Vážení rodiče,
protože se třídy budou střídat rotačním způsobem (prezenční x distanční výuka), a stále ještě se věci nevrací do “běžného” provozu, zůstávají všechny obědy plošně ODHLÁŠENÉ a vás prosíme, abyste svým dětem obědy včas přihlašovali podle skutečné potřeby.

Žáci, kteří se budou učit ve škole, budou obědvat se svou třídou v jídelně. Žáci, kteří se budou učit distančně, mají i nadále nárok odebírat dotované obědy, pokud chtějí (do přinesených nádob), v čase 11:15 – 11:30.

Obědy můžete přihlašovat přes webový jídelníček, případně e-mailem/telefonicky. Můžete také využít novinku pro chytré telefony Android – aplikaci Jídelna (odkaz najdete na www.jidelna.cz; číslo naší jídelny je 1206, přihlašování funguje přes vaše přihlašovací údaje).

Na webovém jídelníčku je možné přihlašovat obědy na ty dny, kde je již vložený jídelníček, aktuálně do konce tohoto týdne, zatím čekáme na jídelníček na další období. Mailem a telefonicky nyní dokážeme přihlašovat obědy do konce dubna.