Noc s Andersenem se blíží

Kdy začíná?

V pátek 29. března v 17,30 hodin ve škole.

Kdy končí?

pro děti z 1. – 4. třídy ve  20,30 h

pro 5. třídu v sobotu 30. března v 8,00 hodin

Co si s sebou  přinést?

Dobrou náladu, velkou dávku představivosti, fantazie a zvědavosti, chuť spolupracovat, pohodlné oblečení, penál a něco k večeři

pro páťáky –  oblečení vhodné i do terénu, něco i k snídani, spacák, karimatku, oblečení na spaní, kartáček na zuby, pastu.

Jako vstupenku si, prosím, přineste vlastnoručně vyrobené písmenko! Na přihlášce popište, jaké písmenko vytvoříte a odůvodněte, pro právě toto.

Co nás čeká?

Čtení, předvídání, kreativní tvoření, společné sdílení a radost z toho být v pátek večer spolu.

Co ještě bude potřeba?

Dodržování společně stanovených pravidel, 150,- Kč, včas odevzdanou vyplněnou přihlášku.

Na akci se mohou přihlásit všichni žáci naší školy, kteří mají chuť číst a přemýšlet o příběhu. Přihlášku si každý zájemce osobně vyzvedne u své paní učitelky.

Vyplněnou a podepsanou přihlášku s odpovědí na kontrolní otázku a platbu odevzdá svojí paní učitelce do středy 20. 3. 2019!

Už se na všechny moc těšíme!

Čtenářský tým ZŠ Šeberov