Den třetí 4.třída

Dnes se nám nevydařilo počasí. Naše aktivity byly tedy převážně přesunuty do interiéru. Zatopili jsme si a  v teploučku jsme pracovali s našimi herbáři. Každý dostal za úkol vymyslet vlastní květinu, její název, lokalizaci, indikaci, popis prostředí. Z odborných textů jsme si zjistili, jak pomoci při šoku, škytavce, tepenném krvácení, …..Vyzkoušeli jsme si i první pomoc zraněnému.

Odpoledne jsme se spojili  do týmů s druhou a třetí třídou. 8 skupin plnilo úkoly sportovní, vědomostní i zručnosti. Naučili jsme se spolupracovat. Potěšila nás komunikace a dobrá spolupráce mezi ročníky. Například při stavbě teepee, poznávání stop, rébusech,…

Ani po večeři jsme toho neměli dost a dali jsme se do pečení dobrot. Děvčata pomáhala s muffiny , kluci s pracovním postupem a zápisem.

Do postele jsme se pěkně nacpali.

Dobrou noc všem.