Aktuality k testování na Covid od 3. 1. 2022

Vážení rodiče,

z důvodů očekávání šíření varianty Omicron, bude od 3. 1. 2022 testování na Covid probíhat dvakrát týdně a to v pondělí a ve čtvrtek. Testují se všichni žáci a zaměstnanci bez ohledu na očkování nebo prodělaní nemoci Covid.

Pro školy je připraven upravený způsob vykazování pro zrychlení zpracování údajů hygienickou službou.

O dalších detailech spojených s testováním budete informováni na Vaše kontaktní mailové adresy v průběhu začátku týdne.

Pondělní testování bude probíhat ve stejné organizaci jako tomu bylo dosud. Ráno od 8:00 hodin. V případě pozitivně zachycených žáků AG testem Vás požádáme o vyzvednutí žáka a absolvování PCR testu. O jeho výsledku jste povinni neprodleně informovat školu.

Dekujeme za pochopení

vedení školy