Akce Spolku rodičů ve školním roce 2020/2021

Vážení rodiče, žáci a přátelé školy,

v letošním školním roce jsme pro Vás připravili následující akce, na které Vás jménem Spolku rodičů při ZŠ Šeberov všechny srdečně zveme:

1. 10. 2020 – Malá školní slavnost – k zahájení nového školního roku jsme se rozhodli uspořádat na zahradě školy Malou školní slavnost s opékáním buřtů a živou hudbou. Čas bude ještě upřesněn, předpokládáme od 16, spíše ale od 17 hodin.

17. 12. 2020 – Vánoční setkání – připravíme pro Vás po vánočním vystoupení žáků drobné občerstvení, svařené víno, punč a jiné dobroty k navození vánoční atmosféry, popovídání si s přáteli a popřání krásných svátků. Před kostelem Církve bratrské V Ladech 10, po skončení vystoupení, cca od 18:30.

2. 2. 2020 – Masopust hrou – v ZŠ Šeberov si děti i rodiče na jednotlivých stanovištích vyzkouší deskové hry a vyřeší i složitější hlavolamy, závěr večera bude zakončen karnevalovou diskotékou v tělocvičně . Čas ještě upřesníme, zatím předpokládáme od 17 hodin.

na konci června  (termín ještě upřesníme) – Zahradní slavnost – rozloučení se se školním rokem 2020/2021, s páťáky  a ostatními spolužáky u ohně a hudby

Samozřejmě sledujeme vývoj situace v souvislosti s šířením Covid-19 a budeme reagovat na aktuální stav v době plánovaných akcí. Budeme vás o všem včas informovat na webových stránkách školy i na naší nástěnce ve vestibulu školy.

Máte -li zájem se jakkoliv zapojit a pomoci nám, napište nám na mail Spolku rodičů –  . Budeme se na Vás všechny těšit!